+371 22841890

Vasaras koka karkasa mājas rūpnīcas komplekts

 

Northouse Construction company rūpnieciski ražotais koka karkasa mājas komplekts sastāv no ārsienu, iekšējo nesošo sienu, starpsienu, pārseguma un jumta paneļiem, paneļu montāžu, logu un ārdurvju uzstādīšanu, jumta segumu ieklāšanu un fasādes dekoratīvo koka nobeiguma apdari.

Pamatu izbūve, iekšējo komunikāciju izbūve un iekšējie nobeiguma apdares darbi nav iekļauti rūpnīcas bāzes komplektācijā.

 


 


 


 

 

Logi un ārdurvis;

-Pieckameru PVC Logi,
-Pieckameru PVC ārdurvis,
-Logu un durvju montāža.

 

 

 

 

 


 

Piegāde;

-Paneļu piegāde,
-Paneļu montāža.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOKA KARKASA MĀJAS


Vispraktiskākais, ātrākais un ērtākais risinājums ir koka karkasa māja, kas būvēta no saliekamām koka karkasa sistēmām, tāpēc šādu koka karkasa māju dēvē arī par moduļu māju, saliekamo māju vai paneļu māju. Šī tehnoloģija ļauj ēku būvēts ļoti ātri (apmēram trīs mēnešos), un būvniecība norit ātri un precīzi, jo tiek patērēts daudz mazāk cilvēku darba. Koka karkasa ēkas ir ne tikai vispopulārākās un lētākās, bet arī izturīgākās, funkcionālākās un ērtākās. Koka mājas celtniecības izmaksas ir ievērojami samazinātas siltumizolācijas un koksnes siltumvadītspējas dēļ. Būtiska priekšrocība ir ātra ēkas būvniecība un nodošana ekspluatācijā, kā arī materiāli, kas ir videi draudzīgi, ilgstoši, rada komfortu un mājīgumu.