+371 22841890

Mājas būvniecība Garkalnes Novadā

Izdarot izvēli par labu mājas būvniecībai pirmais solis ir apzināties cik lielu māju vēlaties būvēt, cik tai būs stāvi, cik cilvēku tajā dzīvos. Kad esat izlēmuši kādai jābūt Jūsu mājai tālāk jāapskata iespējamie tipveida gatavie māju projekti, vai jāizdara izvēle par labu savam individuālam mājas projektam.

Nākamais solis bez steigas izvēlēties sev tīkamu zemes gabalu uz kura būvēt savu sapņu māju, ar labu pievedceļu un vēlams lai zemes gabalam būtu pievilktas komunikācijas: elektrība, ūdens, kanalizācija, gāze, pretējā gadījumā būs jāveic to projektēšana un būvniecība kas var aizņemt zināmu laiku un līdzekļus.

Lietderīgi sākumā būtu veikt grunts ģeotehnisko izpēti, lai noskaidrotu kāda ir grunts konkrētajā zemes gabalā, pēc kura arī varētu noteikt kādi tieši pamati mājai būs jābūvē.

Pārliecināties vai izvēlētajam zemes gabalam nav kādi būtiski apgrūtinājumi, kas varētu radīt problēmas saskaņojot mājas projektu. Svarīgi lai izvēlētais zemes gabals būtu pietiekoši liels, gadījumā ja nākotnē izlemsiet celt vēl kādas būves. Priekšā pats svarīgākais jautājums no kādiem materiāliem būvēt savu sapņu māju? Ir daudz un dažādu materiālu no kā būvēt māju, bet izvēle par labu kādam no tiem ir jāizdara Jums.