+371 22841890

PAR MUMS

Northouse Construction Company Ltd. ir Latvijas koka karkasa mājas ražotājs kopš 2014. gada, būvējot privātmājas Latvijā un Skandināvijas valstīs. Uzņēmuma galvenā darbība ir ekoloģisku koka karkasa paneļu māju-dzīvojamo māju, vasarnīcu, viesu namu, biroju ēku ražošana, piegāde un montāža saskaņā ar tipveida vai individuālu projektu. Viena no uzņēmuma galvenajām priekšrocībām ir spēja katram klientam piedāvāt individuālu risinājumu. Līdz šai dienai mūsu uzņēmuma ražošanas jauda ir 1500 kv.m dzīvojamās platības mēnesī. Savās ražotajās mājās mēs izmantojam tikai kvalitatīvus un sertificētus materiālus, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem.

Uzņēmums Northouse Construction company Ltd. koka karkasa paneļu ēku ražošanu, piegādi un montāžu veic visu gadu – neatkarīgi no sezonas vai laika apstākļiem.

Piedāvājam divu veidu risinājumus: tipveida un individuāla projekta koka karkasa mājas. Tipveida projekta rūpnieciski ražotu moduļu koka karkasa ēkas moduļi ir izstrādāti pēc īpašas tehnoloģijas, nodrošinot ēkai optimālu energoefektivitāti un teicamu mikroklimatu. Galvenā priekšrocība ir iespēja tikt pie mājas ļoti īsā laika posmā (vidēji uzņēmums to saražo un uzstāda divu mēnešu laikā). Kā arī piedāvā risinājumus samazināt būvniecības izmaksas, piemēram, ļaujot pasūtītājam ēkas būvniecības nobeiguma darbus veikt paša spēkiem.

Mūsu uzņēmums īstenos jebkuru Jūsu ieceri sākot no idejas līdz projekta realizācijai