+371 22841890

PAR MUMS

Uzņēmums “Northouse” Latvijā, un arī citās Eiropas valstīs būvē ekoloģiskas koka karkasa un koka karkasa paneļu mājas – Uzņēmuma veiksmes virzītājs ir profesionāla komanda, apvienojoties nozares speciālistiem, ar vairāk kā 15 gadu pieredzi būvniecībā.

Viena no uzņēmuma galvenajām priekšrocībām ir ekoloģisku koka karkasa māju būvniecības tehnoloģiju pārzināšana un spēja katram klientam piedāvāt individuālu risinājumu. Mūsu klienti ir augstu novērtējuši mūsu atbildību par uzticētajiem darbiem. Mūsu primārais mērķis ir  klientam, kurš mums uzticējis mājas būvniecību, uzbūvēt tieši tādu māju, kāda viņam ir nepieciešama – iespējami īsā laikā, pielāgojoties viņa finansiālajām iespējām. Tādēļ no pirmā kontaktēšanās brīža ar klientu uzņemamies visas rūpes un atbildību par topošo ēku – projekta izstrādi, saskaņošanu un mājas  būvniecību. Koka karkasa mājas būvniecībā izmantojam tikai augstas kvalitātes kokmateriālus, kā arī citus ekoloģiskus materiālus. Piedāvājam pilna cikla koka karkasa mājas projektēšanas un būvniecības pakalpojumus:

  • projekta izstrāde,
  • tāmes sastādīšana,
  • pamatu izbūve,
  • koka karkasa mājas būvniecība,
  • jumta seguma ieklāšana,
  • logu un durvju uzstādīšana,
  • fasādes apdare,
  • komunikāciju izbūve,
  • iekšējā nobeiguma apdare,
  • bruģakmens ieklāšana un teritorijas labiekārtošana.

Uzņēmums “Northouse” koka karkasa paneļu ēku būvniecību veic visu gadu – neatkarīgi no sezonas vai laika apstākļiem.

Piedāvājam divu veidu risinājumus: tipveida projektus un individuāla projekta koka karkasa mājas. Tipveida projekta rūpnieciski ražotu moduļu koka karkasa ēkas moduļi ir izstrādāti pēc īpašas tehnoloģijas, nodrošinot ēkai optimālu energoefektivitāti un teicamu mikroklimatu. Galvenā priekšrocība ir iespēja tikt pie mājas ļoti īsā laika posmā (vidēji uzņēmums to uzbūvē četru mēnešu laikā). Kā arī piedāvā risinājumus samazināt būvniecības izmaksas, piemēram, ļaujot pasūtītājam ēkas būvniecības nobeiguma darbus veikt pašam. Turpretī individuāla projekta koka karkasa paneļu mājas, kā galveno mērķi izvirzot –

uztvert klienta vīziju, ideju un uzbūvēt tieši tādu māju, par kādu tas ir sapņojis.

“Northouse” koka karkasa mājas ir augstu novērtētas Latvijā, tādēļ pašlaik uzņēmums sper drošus soļus arī ārvalstīs, būvējot koka karkasa mājas Igaunijā, Spānijā, Vācijā, Islandē, Skandināvijas valstīs u.c.

Mūsu uzņēmums īstenos jebkuru Jūsu ieceri sākot no idejas līdz projekta realizācijai atbilstoši Jūsu gaumei un finansiālajām iespējām.