+371 22841890
images (1)
Logi kā ēkas norobežojošo konstrukciju būvizstrādājums no siltumizolācijas viedokļa ir viss vājākie būves elementi. Ja tiek izmantoti logi, kas izgatavoti no PVH profilsistēmām, svarīga ir to atbilstība LBN 007-10 prasībām par svina savienojumu neizmantošanu PVH kompozīcijās. Liela uzmanība jāpievērš logu pareizai uzstādīšanai ailās, nostiprināšana un logu montāžas šuves pareiza izveidošana pēc tās izmēriem, pareiza siltumizolācijas materiāla ieklāšana, tvaika izolācijas barjeras izmantošana un izveidošana no telpas puses un hidroizolācijas barjeras izveidošana no ēkas ārpuses. Ne mazāk svarīga ir arī kvalitatīva logu ailu apdare un logu palodžu uzstādīšana no telpas iekšpuses un ārpuses, neatstājot tukšumus zem ailu apdares riģipša slāņa un palodzēm.
Logu uzstādīšanas procesā viss ir svarīgi, un nav nenozīmīgu sīkumu, uz kuriem varētu ietaupīt nezaudējot kvalitāti.

_________________________________________________________________________________________________________________

images (5)PVH logi

Pēdējā laikā aizvien lielāku populārāki iegūst trīstiklu pakešu logu izmantošana. Šeit gan vajadzētu pievērst uzmanību attālumam starp stikliem un arī piedāvāto profilsistēmu īpašībām. No siltumizolācijas viedokļa, 70mm biezos profilos nav racionāli izmantot trīsstiklu paketes ar attālumu starp stikliem 10-12mm. Šajā gadījumā ieguvums ne vienmēr būs adekvāts izstrādājuma cenas pieaugumam. Racionālāk būtu trīsstiklu paketes izmantot profilsistēmās ar biezumu 88mm, kas ļauj izmantot paketes ar biezumu 44mm. Saskaņā ar LBN 002-01 prasībām maksimāli pieļaujamā gaisa caurlaidība dzīvojamām mājām.

_________________________________________________________________________________________________________________

images (6)Koka logi

Labi pazīstamie un klasiskie koka logi izceļas ar savu estētiku un dabīgumu, kas ir koka logu galvenās īpašības. Šodien ražotie koka logi atšķirās no vecajiem padomju laiku koka logiem, pateicoties mūsdienu tehnoloģiskajām iespējām tiek izgatavoti daudz kvalitatīvāki koka logi ar iestrādātiem rāmja blīvējošiem materiāliem, lietus aizsardzību un logu ventilāciju. Koka logi tiek ražoti no trīskārt līmētām priedes koka sagatavēm iestrādājot dažāda biezuma stikla paketes. Koka logu virsmu iespējams beicēt, lakot vai krāsot. Koka logi labi iederās jebkurā interjerā.

_________________________________________________________________________________________________________________

images (2)Koka-Alumīnija logi

Koka-alumīnija logu pamatā ir tas pats ekoloģiskais koka logs kas pārklāts ar alumīnija pārklājumu. Šādam logam ir krietni ilgāks kalpošanas laiks. Koka-alumīnija logus var izmantot balkoniem, lodžijām, ziemas dārziem, visur kur logs ir pakļauts tiešiem nokrišņiem šādi logi kalpos daudz ilgāk par parastajiem koka logiem. Koka-alumīnija logi pieejami dažādās variācijās piem., ārējās puses var tikt izstrādātas ar alumīnija pārklājumu, bet iekšējās koka un otrādi.