+371 22841890
jpg56875
Koka karkasa mājas ir salīdzinoši viena no ekonomiskākajiem dzīvojamo māju būvniecības veidiem salīdzinājumā ar bloku un ķieģeļu mājām: koka karkasa mājas būvniecības izmaksas ar pilnu apdari un visām komunikācijām ir par 10 līdz 15% zemākas nekā mājai kas būvēta no blokiem, savukārt 30 līdz 40% zemākas nekā mājai kas būvēta no ķieģeļiem.
 Jāatzīmē ka koka karkasa mājas ir ne vien ekonomiskākas būvniecībā, bet arī ekonomiskākas to ekspluatācijas laikā. Piemēram lai ķieģeļu māja sasniegtu tādus pašus energoefektivitātes rādītājus kā koka karkasa mājai to ārējāi sienai jābūt vismaz 1 m biezai.
 Koka karkasa mājas ir plaši izplatītas skandināvijas valstīs, Kanādā un ASV. Šādu māju būvniecības tendences arī pamazām ieņem stabilu pozīciju Latvijā un aizvien vairāk ģimeņu domājot par savu mājokli izvēlās dzīvot ekoloģiskā koka karkasa mājā ar zemām apkures izmaksām.
Koka karkasa mājas tiek celtas no dabīgiem materiāliem un ir salīdzinoši viens no lētākajiem māju būvniecības veidiem. Koka karkasa mājas konstrukcijas ir sienu, pārseguma un jumta paneļi kas pildīti ar siltumizolācijas materiālu un apšūti no abām pusēm.