+371 22841890

KOKA KARKASA MĀJAS BŪVNIECĪBA

Vispraktiskākais, ātrākais un ērtākais risinājums ir koka karkasa ēka, kas būvēta no saliekamām koka karkasa sistēmām, tāpēc šādu māju dēvē arī par moduļu māju, saliekamo māju vai paneļu māju. Šī tehnoloģija ļauj ēku būvēts ļoti ātri (apmēram trīs mēnešos), un būvniecība norit ātri un precīzi, jo tiek patērēts daudz mazāk cilvēku darba. Koka karkasa ēkas ir ne tikai vispopulārākās un lētākās, bet arī izturīgākās, funkcionālākās un ērtākās. Koka mājas celtniecības izmaksas ir ievērojami samazinātas siltumizolācijas un koksnes siltumvadītspējas dēļ. Būtiska priekšrocība ir ātra ēkas būvniecība un nodošana ekspluatācijā, kā arī materiāli, kas ir videi draudzīgi, ilgstoši, rada komfortu un mājīgumu.

Kokmateriāls mūsdienās kļūst par ļoti modernu celtniecības materiālu. Tas ir ekoloģisks, dabīgs, izturīgs un pārbaudīts laikā. Neskatoties uz to, ka cilvēki privātmāju uztver tikai kā blīvu akmens ēku, arvien pieprasītākas ir koka karkasa mājas. Pilnībā pabeigta koka karkasa māja no ārpuses un iekšpuses neatšķiras no cita veida mājām, jo ​​praktiski visas koka detaļas ir paslēptas zem apdares. Koka karkasa mājas ir pieprasītas to augstās energoefektivitātes un zemo apkures izmaksu dēļ. Koka karkasa mājas tiek būvētas no atjaunojamiem resursiem. Koka karkasa mājas ir vienas no ekonomiskākajām salīdzinājumā ar, piemēram, bloku un ķieģeļu mājām. Koka karkasa mājas ar pilnu apdari un visām komunikācijām celtniecības izmaksas ir par 10 līdz 15% zemākas nekā mājai, kas būvēta no blokiem, un par 30 līdz 40% zemāka nekā mājai, kas būvēta no ķieģeļiem. Jāatzīmē, ka koka karkasa mājas ir arī ekonomiskas ekspluatācijā. Piemēram, lai ķieģeļu māja sasniegtu tādus pašus energoefektivitātes rādītājus kā koka karkasa māja, to ārsienai jābūt vismaz metru biezai.

Ļoti būtisks aspekts – māju ir iespējams uzcelt jebkurā gadalaikā un jebkuros laika apstākļos. Citu veidu māju celtniecība – ķieģeļu, bloku, betona mājas utt., Gadās, ka laika apstākļu dēļ būvniecības process ilgstoši apstājas. Pateicoties vieglajai konstrukcijai. no mājas, nav jāgaida, kamēr māja “nosēdīsies”, jūs varat sākt tajā dzīvot jau pēc tās uzcelšanas. Pateicoties sausās būvniecības likumam, koka karkasa māju, atšķirībā no bloku un mūra mājas, var uzbūvēt jebkurā gadalaikā un laika apstākļos – pat ziemā, negaidot materiāla izžūšanu. Koka karkasa mājas montāža līdz jumtam ir iespējama dažu dienu laikā – atkarībā no projekta. Koka karkasa māju var pabeigt arī jebkurā gada laikā, piemēram, jumta segumu, fasādes apdari, iekšējās komunikācijas un iekšējo apdari.

Ieskatam koka karkasa mājas būvniecības process no pamatiem līdz nosiltinātām sienām: