+371 22841890

KOKA KARKASA MĀJAS BŪVNIECĪBAS POSMI

Koka karkasa mājas vai koka karkasa paneļu mājas būvniecība vidēji ilgst no 3 līdz 7 mēnešus, atkarībā no konkrētā projekta lieluma, sarežģītības, kā arī no izvēlētās komplektācijas un apdares risinājumiem. Pilnībā gatavu 100 līdz 120 m2 dzīvojamo koka karkasa paneļu māju ar izveidotām komunikācijām un nobeiguma apdari var uzbūvēt 3 līdz 4 mēnešu laikā.

Pirmais posms
Tiek izvēlēts piemērotākais mājas projekts no “Northouse” piedāvātajiem tipveida ēku projektiem ,  kā arī  pasūtītājs var pasūtīt savu  individuālu ēkas projektu. Tiek uzsākti projektēšanas darbi. Kas ietilpst salīdzinoši garajā projektēšanas gaitā, skatīt šeit:  Ēkas projektēšana – soli pa solim.

Otrais posms
Kad ēkas projekts ir gatavs un apstiprināts vietējā būvvaldē (ar 2020 gadu BIS elektroniskā sistēma), sākas būvniecības darbi būvobjektā: ēkas pamatu izbūve, ieskaitot komunikāciju pievadi ēkai, silto grīdu izveide un betona grīdu ieklāšana saskaņā ar izveidoto projektu.

Trešais posms
Paralēli pamatu izbūvei būvobjektā, rūpnīcā tiek ražoti projektā noteiktie koka karkasa mājas sienas, pārsegumu un jumta paneļi. Gatavie mājas paneļi ar jau iemontētiem logiem tiek savietoti automašīnās transportēšanai uz objekta būvniecības vietu.

Ceturtais posms
Tiek organizēta koka karkasa mājas paneļu transportēšana uz objektu un veikts koka karkasa mājas paneļu montāžas process, kas ilgst 1-3 dienas, atkarībā no projekta.

Piektais posms
Kad koka paneļu mājas montāžas process ir paveikts, seko jumta seguma ieklāšana un fasādes apdares darbi. Paralēli koka paneļu mājai tiek veikta iekšējo komunikāciju izbūve: elektrība, ūdens, kanalizācija, apkure un iekšējā ģipškartona apdare.

Sestais posms
Koka karkasa mājai tiek veikti visi iekšējās apdares darbi: sienu špaktelēšana, krāsošana, tapešu līmēšana, sienu, grīdu flīzēšana, iekšējo kāpņu uzstādīšana, grīdu apdare, iekšdurvju uzstādīšana saskaņā ar iepriekš saskaņoto ēkas dizaina projektu.

Septītais posms
Tiek veikta nožogojuma izbūve, bruģakmens ieklāšana un teritorijas labiekārtošanas darbi. Koka karkasa paneļu māja ir gatava.