+371 22841890

JPG13

Latvijā salīdzinoši retāk cilvēki izvēlas būvēt sev māju pēc individuāla projekta. Taču pilnīgi droši var teikt – tie ir saimnieki, kas skaidri zina, kādu māju sev vēlas. Būvējot māju pēc individuāla projekta, viens no veiksmes faktoriem – ir jābūt uz viena viļņa ar komandu, kam uztic būvēt savu māju. Uzņēmuma “Northouse” ēku projektētāju un būvnieku komanda ciena un augstu vērtē cilvēku vēlmi radīt personīgu un individuālu māju, un vienmēr meklē individuālu risinājumu, ar entuziasmu palīdz īstenot  pat visdrosmīgākās idejas, kā arī sniedz profesionālus padomus un rīcību, lai izvairītos no problēmām, ar kādām mēdz saskarties, būvējot individuālu māju.

Jebkura māja sākas ar ideju. Ja ir plānots būvēt individuālu māju, visbiežāk cilvēks ir iedvesmojies no kāda viņam iepatikušās projekta, to pielāgojis un uzlabojis atbilstoši savai iecerei, gaumei un vajadzībām. Sazinies ar mums, “Northouse” komanda var sniegt savu profesionālo vērtējumu, ieteikt nelielas, taču būtiskas korekcijas, lai māju padarītu funkcionālāku un, iespējams, samazinātu būvniecības izmaksas. Jārēķinās, ka individuāli būvēta māja vienmēr izmaksā dārgāk nekā tipveida, taču ar profesionāļu ieteikumiem arī šādai mājai izmaksas var samazināt.

Mēdz arī būt, ka cilvēkam ir ideja par to, ka vēlas būvēt individuālu māju, taču nav skaidra priekšstata, kādai tai jābūt. Tad “Northouse profesionāļi sarunā ar cilvēku uztver viņa ideju, gaumi, nepieciešamo funkcionalitāti un padara šo ideju taustāmu – uzliekot to uz papīra.

Ja cilvēks ir izlēmis būvēt sev individuālu māju, viņam parasti jau ir redzējums, no kādiem materiāliem tā tiks būvēta. “Northouse” komandai ir liela pieredze, strādājot ar dažādiem materiāliem, tādēļ var izstāstīt konkrēto materiālu priekšrocības un mīnusus, kā arī piemērotību iecerētajam ēkas projektam.

Nereti gadās, ka ideja par to, kādai jābūt mājai, turpina attīstīties un saimnieks būvniecības procesā vēlas veikt izmaiņas. “Northouse” komanda respektē šādas situācijas un vienmēr ir gatava veikt nepieciešamās izmaiņas – līdz pilnīgam rezultātam.