+371 22841890

Tā kā privātmāju būvniecība ir kļuvusi daudz modernizētāka, rūpējoties par izcilu kvalitāti un atvieglojot koka karkasa mājas būvniecības procesu, privātmāju tirgū tiek piedāvātas jau gatavas koka karkasa mājas, kuras pilnībā tiek pabeigtas rūpnīcā.

Pasūtītāja vēlamajā īpašumā tiek piegādāta 100% gatava koka māja, kuru atliek tikai nostiprināt uz iepriekš izveidotiem pamatiem. Nav jāsatraucas ne par laikapstākļiem, ne par mitruma radītiem riskiem mājas būvniecībā.Protams, gatavās koka mājas transportēšana rada ierobežojumus koka karkasa mājas izmēros.

Gatavās koka mājas nebūt nav kravas konteineru mājas, tās var variēt formās un izmēros. Lielāku māju gadījumā, ceļu satiksmes noteikumu un ierobežojumu gadījumos, protams, būs nepieciešams vairāki piegājieni un vairākas kravas automašīnas pilnas mājas piegādei.
Galvenie ierobežojumi, kas skar gatavās mājas:
kravas auto augstums, garums, platums;
kravas auto iekraušanas jauda;
augstuma ierobežojumi transportēšanas maršrutā u.c. ceļu satiksmes noteikumi.

Iegādājoties gatavo koka māju, lielākoties tiek iegādāta arī transporta loģistika un projekta vadība, kas, ja atbilstoši un labi izstrādāta, ļauj ietaupīt uz koka mājas piegādes un transportēšanas rēķina. Piegādājot vairākus elementus objektā, ir pareizi jāizplāno tālākie darbi, piegādes secība u.c. apstākļi, lai neradītu aizkavēšanos un lieku dīkstāvi. Turklāt jāņem vērā, ka ne vienmēr ceļi līdz plānotajai mājas atrašanās vietai ir derīgi un pieejami lielām kravas automašīnām. Tāpēc var nākties gatavo māju sadalīt vairākos mazākos elementos, lai gatavo māju piegādātu mazāku tilpumu kravas auto. Par iespējamām problēmām pasūtītājam ir laikus jābrīdina, lai ražotājs varētu nodrošināt risinājumu.

Tā kā lielāki kravas pārvadājumi (automašīnu izmēri un skaits) palielina koka karkasa mājas kopējās izmaksas, ir vērts apsvērt mājas projekta optimālos izmērus.

Optimizējot koka mājas izmērus, var ietaupīt vismaz uz viena kravas auto izmaksām.

Gatavās koka mājas – lieliska izvēle Tavai privātmājai!

Ja vēlies, lai Tava māja pati ieripo Tavā sētā, tad gatavā koka māja ir īstais risinājums. Nav jāsatraucas par liekiem būvgružiem, ilgu būvniecības procesu uz vietas, laikapstākļu radītiem zaudējumiem un materiālu bojāšanos, jo gatavā māja tiek būvēta gatava rūpnieciski.
Gatavā māja – bez liekiem būvniecības trokšņiem, dienas laikā ir gatava dzīvošanai:

Ielūkojies, kā notiek būvniecības process gatavām koka mājām:

Gatavo māju lielākā priekšrocība ir tā, ka tās tiek veidotas kā ļoti energoefektīvas, māja zemesgabalā tiek ātri uzmontēta un  izmaksas šāda tipa mājai ir krietni zemākas.

Sazinies ar Northouse, lai noskaidrotu par iespējām iegādāties savu gatavu koka māju!