+371 22841890

Leosia G1

Ēkas ārējā siena nodrošina aizsardzību pret ārējiem klimatiskajiem apstākļiem, vēju, mitrumu, lietu, tādēļ fāsādes nobeiguma apdarei jābūt pietiekami noturīgai lai tā spētu turēties pretīm visiem klimatiskajiem apstākļiem kā arī saglabātu savu izskatu.

Fasādes apdarei koka karkasa mājām galvenokārt izmanto dekoratīvus apdares dēļus vai dekoratīvo apmetumu, bet pēc klienta izvēles mājas fasādi iespējams izveidot ar dekoratīvām ķieģeļflīzēm, dekoratīviem ķieģeļiem, saidingu, gatavam cementa plāksnēm u.c.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

CAM00990Dekoratīvi apdares dēļi

Koka apdares dēļi ir dabisks un ekoloģisks materiāls. Koka apdares dēļus izmanto gan fasādes apdarei gan vēja kastes apšūšanai jumtam u.c. Lai apdares dēļi labi kalpotu tiem vajadzētu izmērā būt ne mazākiem kā 21mm, ja platums ir pārāk liels iespējama dēļa uzbriešana un saraušanās pie temperatūru svārstībām, savukārt ja izmērs ir pārāk mazs iespējama dēļu deformēšanās un vērpšanās pie temperatūru svārstībām. Ārējam apšuvumam pamatā tiek izmantoti egles apdares dēļi. Šādi apdares dēļi mitrumu apsorbē lēnāk par priedes apdares dēļiem, tādejādi nodrošinot ilgāku to kalpošanas laiku.

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________

CAM00786Dekoratīvais apmetums

Dekoratīvais apmetums ir viens no populārākajiem mājas fasādes apdares veidiem kas padara mājas fasādi vizuāli pievilcīgu. Atšķirībā no apdares dēļiem lai izveidotu koka karkasa mājai fasādi ar dekoratīvo apmetuma tai iepriekš jāsagatavo pamatne kas ir pietiekami laikietilpīgs darbs. Ir pieejami daudz un dažādi dekoratīvie apmetumi ar grauda izmēru sākot no 1,5mm līdz pat 3mm ar dažādu faktūru piem., biezpiens, lietutiņš. Dekoratīvais apmetums ir pieejams gan kā sausais maisījums, gan gatavā veidā, tonēts.

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

images (1)Dekoratīvas flīzes vai ķieģeļflīzes

Dekoratīvās flīzes tiek izgatavotas nodabīga akmens-slānekļa kas ir sazāģētas strēmelēs ar dažādu biezumu un reljefu. Ķieģeļflīzes tiek izmantotas gan iekštelpās, gan āra darbiem. Veidojot fasādes apdari ar ķieģeļflīzēm iespējams izcelt un akcentēt tās izskatu. Ķieģeļflīzes iespējams izmantot uz dažādām virsmām piem. ēku fasādēm, cokoliem, sētām, iekštelpu sienu dekorēšanai, kamīna apdarēm u.c.

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

jpg1332457Dekoratīvi ķieģeļi

Dekoratīvi apdares ķieģeļi ir dabisks, ekoloģisks, izturīgs un ugunsdrošs materiāls. Dekoratīvā ķieģeļu apdare ir viens no dārgākajiem fasādes apdares veidiem, bet šādai fasādei nav nepieciešams papildus remonts vai atjaunošana ekspluatācijas laikā pie nosacījuma ja visi darbi ir veikti tehnoloģiski pareizi. Uz dekoratīvā ķieģeļa neveidojās apsūnojums, tas labi aiztur vēju, lietu un salu. Dekoratīvais ķieģelis labi piemērots mūsu klimatiskajiem apstākļiem.

 

KOKA KARKASA MĀJAS


Vispraktiskākais, ātrākais un ērtākais risinājums ir koka karkasa māja, kas būvēta no saliekamām koka karkasa sistēmām, tāpēc šādu koka karkasa māju dēvē arī par moduļu māju, saliekamo māju vai paneļu māju. Šī tehnoloģija ļauj ēku būvēts ļoti ātri (apmēram trīs mēnešos), un būvniecība norit ātri un precīzi, jo tiek patērēts daudz mazāk cilvēku darba. Koka karkasa ēkas ir ne tikai vispopulārākās un lētākās, bet arī izturīgākās, funkcionālākās un ērtākās. Koka mājas celtniecības izmaksas ir ievērojami samazinātas siltumizolācijas un koksnes siltumvadītspējas dēļ. Būtiska priekšrocība ir ātra ēkas būvniecība un nodošana ekspluatācijā, kā arī materiāli, kas ir videi draudzīgi, ilgstoši, rada komfortu un mājīgumu.