+371 22841890
jpg
Koka karkasa māju būvniecībā tiek izmantoti mūsdienīgi tehnoloģiskie un arhitektoniskie risinājumi kā arī materiālu daudzveidība un to plašās pielietošanas iespējas.
Pilnībā pabeigta koka karkasa māja vizuāli no ārpuses un iekšpuses ne ar ko īpaši neatšķirās no pārējām mājām, jo praktiski visas koka detaļas ir apslēptas zem apdares. Koka karkasa mājas ir pieprasīts mājas būvniecības veids dēļ to augstās energoefektivitātes un zemajām apkures izmaksām. Koka karkasa mājas tiek celtas no atjaunojamiem resursiem un to būvniecība rada mazāk piesārņojuma apkārtējā vidē. Koka karkasa mājām ir salīdzinoši zemākas būvniecības izmaksas, jo mājas konstrukcijas tiek rūpnieciski ražotas kas ietaupa gan naudu, gan laiku.
Pateicoties sausās būves likumam koka karkasa mājas atšķirībā no bloku un mūra mājām iespējams būvēt  jebkurā gadalaikā un laikapstākļos pat ziemā, nav jāgaida materiāla izžūšana. Laikapstākļiem neietekmējot rūpnīcā saražotie mājas paneļi un to ātrā montāža objektā spēj mājas karkasu uzcelt līdz jumtam dažu nedēļu laikā atkarībā no projekta. Mājas pamatus koka karkasa mājai vēlams izbūvēt pirms saliem, pretējā gadījumā tas var negatīvi ietekmēt pamatu kvalitāti ilgtermiņā. Māju ne vien iespējams uzbūvēt jebkurā gadalikā, bet arī tai veikt apdares darbus, kā piemēram jumta seguma ieklāšanu, fasādes apdari, iekšējo komunikāciju izbūvi un iekšējās apdares darbus.
Koka karkasa mājas ir salīdzinoši viena no ekonomiskākajiem dzīvojamo māju būvniecības veidiem salīdzinājumā ar bloku un ķieģeļu mājām: koka karkasa mājas būvniecības izmaksas ar pilnu apdari un visām komunikācijām ir par 10 līdz 15% zemākas nekā mājai kas būvēta no blokiem, savukārt 30 līdz 40% zemākas nekā mājai kas būvēta no ķieģeļiem. Jāatzīmē ka koka karkasa mājas ir ne vien ekonomiskākas būvniecībā, bet arī ekonomiskākas to ekspluatācijas laikā. Piemēram lai ķieģeļu māja sasniegtu tādus pašus energoefektivitātes rādītājus kā koka karkasa mājai to ārējāi sienai jābūt vismaz 1 m biezai.
Koka karkasa mājas galvenā priekšrocība ir to augstā siltumnoturība kas ievērojami ekonomē naudas līdzekļus. Koka karkasa mājas ir praktiskas to izbūvē, tās ir ekoloģiskas un videi draudzīgas mājas. Koka karkasa mājas izceļas ar to būvniecības ātrumu kā arī iespēju būvēt jebkurā gadalaikā pat ziemā. Pilnīgi gatava koka karkasa māja ir vairākas reizes vieglāka par mūra mājām, līdz ar to nav nepieciešami ļoti apjomīgi pamati. Lielākoties būvniecības ātrumu nodrošina sausās būves likums, nav nepieciešams gaidīt materiāla izžūšanu. Koka karkasa mājas tā ir dabiska, elpojoša dzīvesvieta Jūsu ģimenei.
Koka karkasa māju būvniecības tehnoloģijas atbilst Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un noteiktajām individuālo ēku būvniecības prasībām.