+371 22841890
IMG_1446
Margas tiek konstruētas tā lai novērstu krišanu, tādēļ projektējot margas jāņem vērā šādas prasības -projektējamo margu augstumam jābūt vismaz 0,9m, pie balkoniem, lodžijām vismaz 1,0m, -ja margu garums pārsniedz 10,0m, tad to minimālajam augstumam jābūt vismaz 1,2m. Atkarībā no margu pielietojuma margas iedala: -balkona, terases un kāpņu margas. Pēc individuālas gaumes iespējams izvēlēties: metāla, stikla vai koka margas. Margas iespējams izveidot pēc standarta, kā arī individuāla pasūtījuma.

_________________________________________________________________________________________________________________

balkona margas 3Stikla margas

Stikla margas iespējams uzstādīt uz kāpnēm, balkoniem, terasēm. Margas ir pietiekoši drošas turklāt stikls ir izturīgs pret augstām mehāniskām slodzēm. Margas ir praktiskas ekspluatācijā, tās nerūsē. Konstruējot šādas margas iespējams izvēlēties rūdīto stiklu, tripleksa stiklu vai akrilu. Atkarībā no interjera stikls var būt caurspīdīgs, matēts, tonēts vai ar kādu dekoratīvo rakstu.

 

_________________________________________________________________________________________________________________

terase margas tuvplansNerūsējoša tērauda margas

Šobrīd nerūsējošais tērauds ir ļoti populārs materiāls, izvēloties margas no nerūsējošā tērauda iespējams akcentēt tās izskatu. Nerūsējošā tērauda margām ir augsta izturība pret koroziju, tām nav nepieciešama bieža kopšana. Margas iespējams kombinēt kopā ar stiklu.