+371 22841890

PAR MUMS

Uzņēmums “North House” Latvijā, kā arī citās Eiropasvalstīs būvē ekoloģiskas koka karkasa paneļu mājas – dzīvojamās mājas, vasaras mājas, viesu mājas, pirtis u.c. Uzņēmuma veiksmes virzītājs ir profesionālas komandas, ar vairāk kā 15 gadu pieredzi būvniecībā.

Nodrošinām pilnu ciklu – no projekta izstrādes līdz gatavai ēkai (bez iekšējām komunikācijām un iekšējās apdares).

Mūsu prioritārais mērķis ir  cilvēkam, kurš mums uzticējis mājas būvniecību, uzbūvēt tieši tādu māju, kāda viņam ir nepieciešama – iespējami īsā laikā un pielāgojoties viņa finansiālajām iespējām. Tādēļ no pirmā kontaktēšanās brīža ar klientu uzņemamies visas rūpes un atbildību par topošo ēku – projekta izstrādi, saskaņošanu un mājas  būvniecību.

Uzņēmums “North House” koka karkasa paneļu ēku būvniecību veic visu gadu – neatkarīgi no sezonas vai laikapstākļiem.

Piedāvājam divu veidu risinājumus. Tipveida projekta rūpnieciski ražotu moduļu koka karkasa mājas. Ēkas moduļi ir izstrādāti pēc īpašas tehnoloģijas, nodrošinot ēkai optimālu energoefektivitāti un teicamu mikroklimatu. Galvenā priekšrocība ir iespēja tikt pie mājas ļoti ātri(vidēji uzņēmums to uzbūvē divu mēnešu laikā). Kā arī piedāvā risinājumus samazināt būvniecības izmaksas, piemēram, ļaujot pasūtītājam ēkas būvniecības nobeiguma darbus veikt pašam.

Uzņēmums “North House”  būvē arī individuāla projekta koka karkasa paneļu mājas, kā galveno mērķi izvirzot -uztvert klienta vīziju, ideju un uzbūvēt tieši tādu māju, par kādu tas ir sapņojis.

“North House” koka karkasa mājas ir augstu novērtētas Latvijā, tādēļ pašlaik uzņēmums sper drošus soļus arī ārvalstīs, būvējot koka karkasa mājas Igaunijā, Spānijā, Vācijā, Islandes salās, Skandināvijas valstīs u.c.