+371 22841890
IMG_14461

Konstruējot margas, galvenais ir to stabilitāte. Projektējot margas, tiek pievērsta īpaša uzmanība margu augstumam, tam vajadzētu būt ne zemākam kā 0,9 metri, savukārt balkonu un lodžiju margām ne zemākām kā 1,0 metri. Ja projektējamo margu garums pārsniedz 10 metrus, to minimālajam augstumam vajadzētu būt ne mazākam kā 1,2 metri.

Atkarībā no margu pielietojuma, margas iedala: balkona, terases un kāpņu margās. Ir iespējams izvēlēties: metāla, stikla vai koka margas. Var veidot standarta margas, kā arī margas pēc individuāla pasūtījuma.


balkona-margas-3-300x224Stikla margas

Stikla margas var veidot kāpnēm, balkoniem, terasēm. Šādas margas ir pietiekami drošas, savukārt stikls ir izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem un slodzi. Stikla margas ir praktiskas, tās nerūsē. Konstruējot šādas margas, var izvēlēties rūdītu stiklu, tripleksa stiklu vai akrilu. Atkarībā no interjera, stikls var būt caurspīdīgs, matēts, tonēts vai ar dekoratīvu rakstu.


terase-margas-tuvplans-300x224Nerūsējoša tērauda margas

Pašlaik ļoti populāri ir veidot nerūsējošā tērauda margas, ar tām interjerā var radīt interesantu akcentu. Nerūsējošā tērauda margas ir izturīgas pret koroziju, tās ir viegli kopt, tīrīt. Nerūsējošā tērauda margas var kombinēt ar stiklu.