+371 23001926

Извините, этот техт доступен только в “Латышский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

CAM02120

Koka karkasa mājas priekšrocības

Koka karkasa mājas galvenā priekšrocība ir to augstā siltumnoturība kas ievērojami ekonomē naudas līdzekļus. Koka karkasa mājas ir praktiskas gan to izbūvē, gan apdarē, tās ir ekoloģiskas un videi draudzīgas mājas.
Koka karkasa mājas izceļas ar to būvniecības ātrumu kā arī iespēju būvēt jebkurā gadalaikā pat ziemā. Pilnīgi gatava koka karkasa māja ir vairākas reizes vieglāka par mūra mājām, līdz ar to nav nepieciešami ļoti apjomīgi pamati. Lielākoties būvniecības ātrumu nodrošina sausās būves likums, nav nepieciešams gaidīt materiāla izžūšanu.
Koka karkasa mājas tā ir dabiska, elpojoša dzīvesvieta Jūsu ģimenei.
Koka karkasa mājas ir salīdzinoši viena no ekonomiskākajiem dzīvojamo māju būvniecības veidiem salīdzinājumā ar bloku un ķieģeļu mājām: koka karkasa mājas būvniecības izmaksas ar pilnu apdari un visām komunikācijām ir par 10 līdz 15% zemākas nekā mājai kas būvēta no blokiem, savukārt 30 līdz 40% zemākas nekā mājai kas būvēta no ķieģeļiem.
 Jāatzīmē ka koka karkasa mājas ir ne vien ekonomiskākas būvniecībā, bet arī ekonomiskākas to ekspluatācijas laikā. Piemēram lai ķieģeļu māja sasniegtu tādus pašus energoefektivitātes rādītājus kā koka karkasa mājai to ārējāi sienai jābūt vismaz 1 m biezai.