+371 22841890
jpg26852

Koka karkasa privātmājas tipveida projekts “Eryk” //Platība: 126,72 m2 // Vizualizācija: northouse.lv// Vairāk par projektu: http://northouse.lv/eryk/

KOKA KARKASA MĀJAS BŪVNIECĪBAS POSMI

Koka karkasa mājas vai koka karkasa paneļu mājas būvniecība ilgst 3 līdz 7 mēnešus, atkarībā no konkrētā projekta lieluma, sarežģītības, kā arī izvēlētās komplektācijas un apdares. Pilnībā gatavu 120 m2 dzīvojamo koka karkasa paneļu māju ar izveidotām komunikācijām var uzbūvēt 3 līdz 4 mēnešu laikā.

Pirmais posms
Tiek izvēlēts piemērotākais mājas projekts no “Northouse” piedāvātajiem tipveida ēku projektiem ,  kā arī  pasūtītājs var pasūtīt savu  individuālu ēkas projektu. Tiek noslēgts līgums par projektēšanu un koka karkasa paneļu mājas būvniecību, un uzsākti projektēšanas darbi. Kas ietilpst salīdzinoši garajā projektēšanas gaitā, skatīt šeit:  Ēkas projektēšana – soli pa solim.

Otrais posms
Kad ēkas projekts ir gatavs un apstiprināts, sākas būvniecības darbi objektā: pamatu izbūve, ieskaitot komunikāciju pievadīšanu ēkai, kanalizāciju tīklu izbūve, silto grīdu izveide un betona grīdu ieklāšana.

Brīvdienu mājas projekts “Sems” // Platība: 81 m2 // Vairāk info: northouse.lv

Trešais posms
Paralēli pamatu izbūvei, rūpnīcā tiek ražoti projektā noteiktie koka karkasa mājas sienas, pārsegumu un jumta paneļi. Gatavie logi un paneļi tiek ievietoti  automašīnās transportēšanai uz objekta būvniecības vietu.

Ceturtais posms
Tiek organizēta koka karkasa mājas paneļu transportēšana uz objektu un veikts koka karkasa saliekamās mājas paneļu montāžas process, kas ilgst 1-3 dienas, atkarībā no projekta.

Piektais posms
Kad koka paneļu mājas montāžas process ir paveikts, seko jumta seguma ieklāšana un fasādes apdares darbi. Paralēli koka paneļu mājai tiek veikta iekšējo komunikāciju izbūve: elektrība, ūdens, kanalizācija, apkure un iekšējā ģipškartona apdare.

Sestais posms
Koka karkasa mājai tiek veikti visi iekšējās apdares darbi: sienu špaktelēšana, krāsošana, tapešu līmēšana, sienu, grīdu flīzēšana, iekšējo kāpņu uzstādīšana, grīdu apdare, iekšdurvju uzstādīšana.

Septītais posms
Tiek veikta nožogojuma izbūve, bruģakmens ieklāšana un teritorijas labiekārtošanas darbi. Koka karkasa paneļu māja ir gatava.